Przydatne Strony
VI Runda RMT MRc Drukuj Email
Wpisał: Bogusław Kurtyka   
01.09.2017.


 

 


 
 
IV Runda RMT MRc Drukuj Email
Wpisał: Bogusław Kurtyka   
18.05.2017.


 

 


 
 
III Runda RMT MRc Drukuj Email
Wpisał: Bogusław Kurtyka   
18.04.2017.

3 Rajd Parkowy
 

 


 
 
II Runda RMT MRc Drukuj Email
Wpisał: Bogusław Kurtyka   
28.03.2017.

7 Rajd Motoareny
 

 

7. Rajd Motoareny- wielki comeback.

 

Po rocznej przerwie Rajd Motoareny wraca do kalendarza Rajdowych Mistrzostw Torunia modeli RC.

W najbliższą niedzielę 2-go kwietnia pasjonaci rajdów RC pojawią się na parkingu toruńskiej Motoareny aby rozegrać II rundę  Rajdowych Mistrzostw Torunia. Tym razem zawodnicy zmierzą się z przyczepną nawierzchnią kostki betonowej, choć może to być pojęcie względne. Trasa rajdu będzie zlokalizowana pomiędzy Motoareną a torem kartingowym. Miejsce to od kilku sezonów było rzadko wykorzystywane przez modelarzy co może stanowić dodatkowe wyzwanie.

Po kilku sezonach przerwy na trasy rajdu powraca współtwórca toruńskich rajdów i rallycrossu RC- Michał Sybilski z synem Patrykiem, którzy oprócz widowiskowej jazdy wniosą sporo dobrego humoru i jest to kolejny comeback.

Cieszy również fakt, że na liście zgłoszeń pojawiła się silna ekipa rodziny Bilinkiewiczów  na czele z Dawidem, Radek, Szymon oraz  Dawid, którzy na pewno będą chcieli się pokazać  jak zawsze z bardzo dobrej strony. Warto też wspomnieć o dwóch nowych zawodnikach z Olsztyna – Marcinie i Ksawerym, którzy planują wykorzystać swoje off-roadowe doświadczenie, oraz Sebastianie ze Świecia startującym w klasie JWRC i  właśnie rywalizacja w tej klasie zapowiada się wyjątkowo emocjonującą. Listę startową uzupełniają oczywiście zawodnicy, którzy już startowali w tym roku w Rajowych Mistrzostwach Torunia.

Kto poradzi sobie najlepiej na trasie 7. Rajdu Motoareny? Odpowiedź na to pytanie poznamy w niedzielę po południu. Ważne tylko, żeby pogoda dopisała i wszyscy zawodnicy dojechali do końca zawodów bez niepotrzebnych awarii.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w niedzielę.

Waldek & Co

 

 
 
Relacja z I Rundy RMT MRc Drukuj Email
Wpisał: Bogusław Kurtyka   
16.03.2017.

12.Rajd Zimowy…czyli rajd szutrowy na torze KS Toruń .

 Relacja 12 Rajd Zimowy

 
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 28 - 36 z 84